Ertuğrul Gazi Mahallesi Elif Sokak No 30 / 1 Pendik / İSTANBUL

Tüm hurdalarınızı hızlı servis ağımızla, size en yakın hurdacı konumunda en kısa sürede adresinizden teslim alıyoruz, size en iyi fiyatları sunuyoruz.
Hurdacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getiren firmamız güven ilkesi ile çalışmaktadır. 
Sizlere her zaman en yüksek fiyatları sunarken aynı zamanda hurdaları aldığımız adresi temiz ve düzenli  bir şekilde bırakıyoruz.
Siz de yeni nesil hurdacılık sistemi ile tanışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Yeni nesil hurdacılık sisteminin öncüsü Hurdacı; her zaman size en yakın hurdacı konumundadır.Tüm hurdalarınızı adresinizden kısa sürede teslim alıyoruz ve size en iyi fiyatları sunuyoruz. Anında nakit olarak yüksek fiyatlarla alım gerçekleştirebiliyoruz. Yıllardır sektörde öncü olarak hizmet vermekte ve hurda alım satımında güvenli bir çalışma ortamı yaratmaktayız. 


Demir hurda alımı, bakır hurda alımı, kablo hurda alımı, sarı hurda alımı, alüminyum hurda alımı, çelik hurda alımı, prinç hurda alımı, metal hurda alımı, paslanmaz hurda alımı, kurşun hurda alımı, krom hurda alımı, akü hurda alımı, plastik hurda alımı, çinko hurda alımı, nikel hurda alımı, toptan hurda alımı gibi İstanbulun her yerinde en hızlı bir şekilde alımlarınızı gerçekleştirerek nakit fiyata alım yapıyoruz.